Twarz

young woman face with closed eyesTwoja skóra potrzebuje nawilżenia aby zachować świeży i zdrowy wygląd. Sama nie jesteś w stanie zapewnić jej odpowiedni poziom nawilżenia . Dzięki profesjonalnym zabiegom pod okiem specjalistów w krótkim czasie poprawisz system nawodnienia skóry , znów czując się świeżo i młodo.

Woda to 70% składu twojej skóry. To ona odpowiada za sprężystość, gładkość i elastyczność Twojej skóry, dzięki czemu wolniej się starzeje i jest bardziej odporna na warunki zewnętrzne.

Sama nie jesteś wstanie zapewnić jej najlepszego programu nawodnienia , działając pod okiem specjalistów dobieramy zabieg do indywidualnych potrzeb twojej skóry.

Wybierz zabieg dla siebie :

 1. Zabieg Aquawear NOWOŚĆ » AQUAWEAR marki Selvert to wszechstronny, innowacyjny, profesjonalny program na problem utraty wody i braku lipidów w skórze. Ten kompleksowy system zaprojektowano tak, by stymulować naturalny proces nawilżania skóry. Jego celem jest przywrócenie blasku skórze odwodnionej i/lub a-lipidowej.Służy temu zastosowana w zabiegu najnowoczesniejsza formuła zawierająca dwa innowacyjne składniki aktywne: Naturalne nie zmydlające się frakcje i Auto-Hydrat, które potrafią utrzymać doskonałą równowagę wody i lipidów w naskórku. Zrównoważenie tych dwóch elementów w skórze przyczynia się do zwiększenia ochrony przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

  AquaWear – Profesjonalny Program na problem utraty wody

  AquaWear marki Selvert to wszechstronny, innowacyjny, profesjonalny program na problem utraty wody i braku lipidów w skórze.

 2. 3D Hydratins Selvert »   Zabieg równoważy poziom nawilżenia skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej. Zatrzymuje wodę i sprawia ,że skóra staje się pulchna i dobrze chroniona przed czynnikami zewnętrznymi środowiska. Zabieg dzięki składnikowi aktywnemu 3d Hydra  zapewnia nawilżenie skóry na 3 poziomach głębokim, średnim i głębokim. Zabieg polecany dla skór suchych, odwodnionych, wrażliwych, starzejących się ale także z pierwszymi oznakami starzenia, idealny zabieg po lecie.
 3. Algi morskie » zabieg przy użyciu maski alginatowo okrzemkowej , tworzy okluzję na skórze , poprawia wnikanie substancji aktywnych. Zabieg ułatwia absorpcję  zanieczyszczeń , nawilża , likwiduje przekrwienie i poprawia jędrność tkanek.
 4. Zabieg Regeneration Absolute »  Z upływem czasu skóra traci zdolność samo-regeneracji. Kiedy procesy dekohezji oraz złuszczania w warstwie rogowej nie przebiegają poprawnie, skóra nabiera szarego, zmęczonego i bladego wyglądu.Selvert Thermal dostarcza rozwiązanie dla najbardziej wymagających i dojrzałych rodzajów skóry, którym jest Ligne Regeneration Absolue – kombinacja zaawansowanych składników aktywnych (ProRenew Complex oraz wyciąg z białka ślimaka), która pobudza w skórze naturalną samo-regenerację, zwiększając ją o 20% w ciągu zaledwie 4 dni.Ligne Regeneration Absolute przywraca skórze różaną barwę, zdrowy młodzieńczy wygląd, poprawia jej teksturę oraz zwiększa ochronę. Działa na komórki skóry, przywracając im energię oraz aktywizując je. W rezultacie Regeneracjia Absolutna zwiększa syntezę podstawowego białka, poprawia strukturę włókien kolagenu i elastyny, zdecydowanie ją wzmacniając.

  Cele:

  – przyspieszyć proces regeneracji komórek

  – poprawić ochronę warstwy hudro-lipidowej

  – zmniejszyć gęstość warstwy rogowej

  – zainicjować samo-odnowę warstwy rogowej

  – chronić przed bakteriami znajdującymi się w skórze

  – zredukować stany zapalne i zaczerwienienie skóry

  – przywrócić różaną barwę, zdrowy wygląd oraz strukturę młodzieńczej skóry

.

Cheerful healthy girl is resting at beauty salonKażdego dnia i w każdej chwili twoja skóra atakowana jest przez wolne rodniki i negatywne czynniki środowiska zewnętrznego przez co proces jej odnowy jest zakłócony i utrudniony.

Na szczęście postęp kosmetologii daje nam dziś możliwość odbudowania warstw hydro-lipidowej twojej skóry a także pobudzić jej własne zdolności regeneracji.

Składniki aktywne zawarte w Naszych zabiegach pobudzą twoje komórki skóry do odnowy, dzięki czemu spowolnisz upływ czasu widoczny na niej.

Wybierz zabieg dla siebie:

1.Zabieg odnawiający wyciąg z białka ślimaka Selvert Thermal- wyciąg z białka ślimaka , najnowszy składnik w kosmetykach , który gromadzi ważne komponenty o specjalnym działaniu na skórę. Produkowana w sposób naturalny przez ślimaka , została przetworzona przez Selvert w wyciąg , który posiada właściwości regenerujące , odnawia tkankę, działa anty-bakteryjne i złuszczająco . Regeneruje i stymuluje rozrost komórek, ochrania skórę przed bakteriami. Zabieg pomaga w utrzymaniu równowagi nawilżenia powierzchni skóry.

2. Indywidualny program twojej skóry Selvert – zabieg skomponowany indywidualnie dla  klienta . Program zawiera specjalnie dobrane składniki aktywne które dopasowują się do potrzeb Twojej skóry.

4. Zabieg z witaminą C Selvert

IDEALNY ZABIEG PRZED LATEM – witamina c daje możliwość poprawienia stanu skóry i ochronienia jej przed działaniem wolnych rodników. Zabieg VITASPHERES-C z czystą witaminą C oferuje najlepszą kurację przeciw wolnym rodnikom , stymulując odnowę komórkową , przyczyniając się do produkcji Kolagenu i ujędrnienia tkanki oraz poprawy stanu skóry po foto- starzeniu. Kuracja linią wita C daje skórze wszystkie właściwości witaminy C , by ochronić się przed negatywnym działaniem promieni słonecznych na powierzchni skóry. Zabieg zapobiega przedwczesnemu starzeniu się , poprawia odporniość i regeneracje skóry.

smiling woman with bare shoulders touching faceSkuteczny lifting Twojej twarzy nie jest tylko domeną chirurgi plastycznej , jeśli nie chcesz zaprzyjaźnić się ze swoimi zmarszczkami możesz skorzystać z zabiegów kosmetycznych które poprawią owal twojej twarzy , sprawią że skóra stanie się bardziej napięta , jędrna i wygładzona.

Wybierz zabieg dla siebie :

1. Peptide Lift Selvert » jest to zabieg który bazuje na ekstensywnej serii innowacyjnych Peptydów i substancji aktywnych antystarzeniowych. Zastosowane peptydy dają efekt mikro-ujędrnienia i nawilżenia. Mają zdolność do wzmacniania spójności komórek i moc liftingu skóry, dzięki czemu są one pomocne w zapobieganiu i ochronie skóry przed starzeniem się .

2. Anty- ageing Selvert  » Zabieg regeneracyjny i przeciw- utleniający, a także o działaniu ujędrniającym i rozjaśniającym. Naprawia i chroni błony komórkowe, włókna kolagenu i elastyny. Poprawia elastyczność i napięcie oraz koryguje zmarszczki. Zabieg polecany dla skór dojrzałych, starzejących się ale także dla osób które chcą zatrzymać upływ czasu.

Concept of skincare and skin problems of faceTrądzik  nie jest już tylko czynnikiem chorobotwórczym występujących u skór dojrzewających i wieku młodzieńczym ale jest to problem skór dojrzałych i starzejących się.

Prowadząc aktywny styl życia często zaniedbujesz dietę, mało sypiasz , jesteś w ciągłym stresie przez co ułatwiasz powstawanie na twojej skórze nieprzyjemnych zmian skórnych przybierających formy wągrów, zaskórników a także bolesnych czerwonych krost.

Jeśli masz taki problem wybierz w Euforii jeden z zabiegów który wyciszy Twoją skórę i przywróci  prawidłowy stan Twojej skóry.

Wybierz zabieg dla siebie :

1.Borowinowo- torfowy » zabieg polegający na działaniu odnawiającym , złuszczającym i odtruwającym skórę twarzy. Doskonały zabieg dla dostarczenia dużej ilość minerałów i oligo elementów. Polecany dla osób z zanieczyszczoną skórą , widocznymi zaskórniakami oraz nierównym kolorytem. Dla skóry problematycznej, przesuszonej ,trądzikowej a także wymagającej profesjonalnej pielęgnacji.

2. Zabieg dla cery tłustej- trądzikowej BIO » Nowość

Masaż drenujący oraz połączenie składników przeciwtrądzikowych zawartych w 3 rodzajach masek daje konkretne i skuteczne narzędzie do walki ze skórą problematyczną. Zabieg ten reguluje ilość wydzielanego sebum przez gruczoły łojowe , wycisza stany zapalne i zapewnia skórze dobrą kurację przeciwtrądzikową.

cosmetic treatments for the skin in the beauty salonDokładna higiena twarzy to abc codziennej pielęgnacji. Ale czy umyta twarz oznacza to samo co oczyszczona? Mleczka pianki i żele usuwają tylko powierzchowne zanieczyszczenie z Twojej skóry. Aby zapewnić jej dogłębne oczyszczenie potrzebujesz czegoś więcej.

Warto choć raz na pół roku zapewnić jej profesjonalne oczyszczenie , a przy cerze tłustej nawet częściej. Zabieg oczyszczający usunie szkodliwe czynniki zanieczyszczenia  skóry, tak aby mogła swobodnie oddychać.

Polecamy oczyszczenie jako wstęp także do innych zabiegów , jak nawilżenie czy regeneracja. Odpowiednio oczyszczona skóra łatwiej wchłonie dobroczynne składniki aktywne zabiegów kosmetycznych .

Wybierz zabieg dla siebie :

 1. Kwasy Dermiumlab Kwas Glikolowy:Jest jednym z najczęściej stosowanych alfahydroksykwasów (AHA)Ten AHA powoduje destrukcję warstwy rogowej naskórka i warstwy papilarnej, co przyczynia się do zmian w skórze, która reaguje odnową i regeneracją tkanki. Istotą tego procesu jest wywoływanie w tkance rakcji zapalnych, które prowadzą do zdeponowania nowego kolagenu w warstwie papilarnej.Ma bardzo małą molekułę i bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie, czemu ma dużą zdolność penetracji trans-epidermalnej [przeznaskórkowej]. Pobudza również wstępną keratolizę, która poprawia wnikanie innych kwasów. Efekt keratolityczny stymuluje złuszczanie zewnętrzych warstw stratum corneum.Wskazania: Foto-starzenie, dyskeratoza, hiperkeratoza, trądzik, łojotok i melanoza. Dla wszystkich rodzajów skóry. 

  Kwas Mlekowy:

  Jest alfahydroksykwasem (AHA)

  Znajduje się naturalnie w skórze, jako część procesu metabolicznego. Pomaga utrzymac pH kwaśnego płaszcza skóry w zakresie od 5,5 do 6,0.

  Przyciągając molekuły wody do warstwy rogowej, działa jak naturalny nawilżacz skóry. Stymuluje także syntezę ceramidów, dzięki czemu moduluje funkcjonowanie skóry jako bariery.

  Przyczynia się do jednorodnego rozpraszania melaniny. Hamując działania tyrozynazy i blokując melanogenezę, działa przeciw-utleniająco.

  Przerywając mosty proteinowe między korneocytami, powoduje redukcję grubości nadmiernie zrogowaciałej warstwy rogowej.

  Wskazania: Foto-starzenie, dyskeratoza, hiperkeratoza, trądzik, łojotok i melanoza. Dla wszystkich rodzajów skóry, nawet wrażliwej, suchej i/lub pozbawionej życia.

   

  Kwas Migdałowy:

  Posiada AHA derywowany z hydrolizy gorzkich migdałów. Ma dużą molekułę, co wydłuża przenikanie przez warstwę rogową. Nie powoduje swędzenia ani podrażnienia.

  Ma dużą zdolność zwiększania syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w warstwie papilarnej. Dodatkowo działa deppigmentująco i można go stosować nawet na ciemniejszej skórze. Przeciwbakteryjny.

  Wskazania: Foto-starzenie, dyskeratoza, hiperkeratoza, trądzik, łojotok i melanoza.

   

  Kwas Salicylowy:

  Jest betahydroksykwasem (BHA).

  Ma znaczące  działanie komedolityczne, keratolityczne (przyśpiesza eliminowanie korneocytów), ściągające i przeciwbakteryjne (eliminuje Propinebacterium acne). Aplikowany w wysokim stężeniu przynosi efekt „oszronienia” lub białą epidermolizę na zaskórnikach i czyrakach, co sprawia, że kwas przenika z nabłonka do gruczołów łojowych.

  Łatwo wnika w kanaliki włosow-łojowe, kontrolując uwalnianie tłuszczu. Stosowany na trądzik, tłustą skórę i łojotok. Można bezpiecznie usuwać zaskórniki, ponieważ kwas ten zapobiega rozmnażaniu się bakterii poprzez dotyk.

  Wskazania: Posiada właściwości przeciwzapalne. Hamuje syntezę prostaglandyny. Jest wysoce skuteczny przeciw trądzikowi, tłustej skórze i łojotokowi. Dla tłustej, podatnej na trądzik i/lub łojowatej skóry.

   

  Mieszanki Kwasów:

  Peeling Depigmentujący – Mieszanka kwasu mlekowwego i kwasu migdałowego.Hamuje syntezę melaniny (tworzenie się plam) i działa na zdeponowaną już melaninę (powstałe już plamy), co pomaga w usuwanie pigmentów hiperchromowych.

  Wskazania: Posiada silne działanie depigmentujące poprze hamowanie melaniny i usuwanie górnych warstw naskórka

  Melasma lub oporne plamy wymagają zastosowania innej mieszanki, która oprócz kwasu mlekowego i migdałowego, zawiera także kwas glikolowy. Działanie tego kwasu polega na usuwaniu górnych warstw naskórka, składających się z zapigmentowanych już komórek. Proces ten powoduje rozjaśnienie i odnowę skóry.

  Skóra podatna na trądzik – Mieszanka ta, to połączenie kwasu salicylowego i kwasu migdałowego, które ma właściwości normalizowania ilości tłuszczu w mieszkach łojowych i neutralizowania Propinebacterium acnes, odpowiedzialnych za infekcję trądzikową. Stosowanie na skórach podatnych na trądzik.

  Wskazania: Do zajmowania się trądzikiem aktywnym lub ustępującym. Do traktowania wykwitów, zaskórników, zabrudzonych porów skóry, itd. Redukuje powierzchniowe blizny trądzikowe. Zapobiega ponownemu występowaniu trądziku.

  Peeling Anty-Starzeniowy – Specjalna mieszanka do zabiegów anty-starzeniowych. Przywraca świetlistość i elastyczność skóry oraz eliminuje cienkie zmarszczki.

  Mieszanka składa się z:

  Kwasu Salicylowego, który przyśpieszając elimiowanie korneocytów daje efekt przeciwstarzeniowy. Jednocześnie działa jak ekran słoneczny (zawiera pochodne, które pochłaniają UVB) i ma anty-naskórkowy czynnik wzrostu.

  Kwasu Glikolowego dodającego efekt złuszczający.Niszczy komórki naskórkowe i eliminuje martwe. Stymuluje wymianę komórek.

  Kwas Migdałowy, który ma dużą zdolność zwiększenia syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w warstwie papilarnej.

  Wskazania: Do przywrócenia świetlistości i elastyczności skóry oraz eliminowania cienkich zmarszczek..

   

  Krem nawilżający SOS

  Skóra wystawiona na peelingi chemiczne pozbawiona została ochrony i przeszła zmiany, które ułatwiają zaatakowanie jej przez bardzo powszechne czynniki zewnętrzne (zimno, ciepło) i/lub pospolite czynniki chemiczne (kosmetyki, mydła, zanieczyszczenie…), które mogą wywoływać procesy zapalne, świąd i zaczerwienienie.

  DermiumLab stworzyło emulsję do zapobiegania tego rodzaju niekorzystnym procesom. Krem Nawilżający wskazany jest dla skóry, która doznała uszkodzenia warstwy rogowej w wyniku działania kwasów (salicylowego, migdałowego, glikolowego i mlekowego).

  Wskazania: Po peelingach wykonanych prze lekarzy.

  Przeciwwskazania: Nie zanotowano

  Składniki aktywne:

  Fluoropolimer najnowszej generacji: działa jak druga skóra. Umożliwia wewnętrzną regenerację skóry.

  ProRenew Complex CLR: skutecznie stymuluje regenerację skóry i wspomaga naprawę jej struktury. Wielokrotne badania in vitro i in vivo potwierdzają skuteczność tego składnika aktywnego.

  NMF: mocznik, cukry, mleczany, alantoina i kwas hialuronowy w kompleksie podobnym do naturalnego czynnika nawilżającego skóry.

  Witamina C: odgrywa ważną rolę w procesie syntezy kolagenu, poprawiając elastyczność skóry i stymulując regenerację komórek.

  Peptyd CA-6: blokuje specyficzny biochemiczny łańcuch receptorów komórkowcyh.

  Bisabolol: duża moc odczulająca i uspokajajaca. Wysoce skuteczny w zapobieganiu podrażnieniom i zaczerwienieniu oraz zwalczaniu ich.

 1. Oxybrazja- Mikrodermabrazja solą fizjologiczną » zabieg polegający na oczyszczaniu skóry twarzy przy pomocy strumienia soli fizjologicznej wydobywającej się z dyszy pod ciśnieniem. Zabieg jest bezbolesny , bezdotykowy. Dzięki oksydermabrazji widocznie redukujemy i spłaszczamy zmarszczki, nawilżamy skórę w obszarze działania. Jest to zabieg który może działać powierzchniowo ale także i głęboko. Każdy zabieg działa oczyszczająco na skórę , wyrównując także jej powierzchnię i koloryt.
 2. Kawitacja ultradźwiekowa » zabieg polegający na oczyszczaniu skory poprzez peeling ultradźwiękami. Poza złuszczaniem, wibracje ultradźwiękowe , wzbogacone o mikro masaż poprawiają mikro krążenie i dotleniają skórę, przyczyniają się także do regeneracji włókien kolagenowych. Co ważne , peeling kawitacyjny jest bezbolesnym zabiegiem przeznaczony jest również dla osób, które mają wrażliwą skórę i nie mogą korzystać z oczyszczania manualnego.
 1. Oczyszczanie manualne » zabieg oczyszczania manualnego skóry.Jego jest dobrze oczyszczona , nawilżona skóra ,jest to  polecana terapia w walce z trądzikiem młodzieńczym.
 2. Peeling migdałowy » kwas migdałowy to jeden z kwasów AHA. Łagodnie złuszcza skórę, odmładza i nie powoduje podrażnień. Jest znakomity dla cer z problemami. Zabieg z użycie kwasu migdałowego poprawia koloryt skóry oraz pobudza jej regenerację. Cera staje się jaśniejsza, bardziej napięta, gładsza i bardziej nawilżona, ma zwężone pory. Dzięki takiej formie złuszczania naskórka składniki aktywne masek bądź kremów głębiej wnikają w skórę dając lepszy efekt odmłodzenia.
 3. D’Arsonval » jest elektronicznym urządzeniem do masażu i terapii z wykorzystaniem tzw. prądów d`Arsonvala. Zabieg polega na masażu szklaną elektrodą (pelotą) wypełnioną gazem szlachetnym pola zabiegowego, co powoduje wyładowania elektryczne na powierzchni skór i uwolnienie ozonu, mającego działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. W zależności od gazu, który wypełnia elektrodę zabieg ma działanie łagodzące/ uspokajające lub pobudzające. Stosowany do dezynfekcji skóry po zabiegach oczyszczania mechanicznego, depilacji i epilacji, w terapii skór łojotokowych, tłustych, trądzikowych, łojotokowym zapaleniu skóry, w leczeniu łysienia i wypadania włosów.

1. Henna to zabieg farbowania rzęs, brwi który nada Twoim oczom wyraźniejszego spojrzenia, podkreśli atuty urody a przy prawidłowym wyregulowaniu łuku brwiowego oprawa Twojego oka uzyska piękną głębię.