Kobieta w ciąży

Dollarphotoclub_82876161

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety, czas relaksu i wyciszenia oraz radości nadchodzących narodzin. W tym okresie kobieta narażona jest na ogromny wpływ hormonów na jej ciało, twarz oraz samopoczucie dlatego tak ważna jest regularna dbałość i pielęgnacja w tych trzech.
Twarz – zabieg nawilżająco-regenerujący dobrany  indywidualnie  do potrzeb skóry kobiety w ciąży, zawiera składniki bez parabenów i konserwantów, zabieg bazujący na naturalnych składnikach które potrzymają piękny wygląd twojej skóry także w czasie ciąży.

Ciało  – Zabieg na ciało w ciąży zapewni Twojej skórze odpowiednie nawilżenie i uelastycznienie włókien kolagenowych oraz elastynowych dzięki czemu , skóra będzie przygotowana na rozciąganie. Zabiegi na ciało relaksują, dają ogromną dozę miłych wrażeń, peeling wykonywany podczas zabiegu ułatwi wchłanianie skórze składników aktywnych najbardziej potrzebnych kobietom w ciąży. Zadbana , nawilżona skóra dzięki zabiegom na ciało zapewni ci komfort po urodzeniu dziecka i przyspieszy jej regenerację oraz zabezpieczy przed powstaniem rozstępów.

Masaż dla kobiet w ciąży – chwila wyciszenia i relaksu, zmniejszenie bolesności pleców , nóg, stóp lub  ramion oraz fachowe wieloletnie doświadczenie w masowaniu kobiet w ciąży da ci pewność bezpiecznego masażu dla ciebie i dziecka , a także pomoże usunąć dolegliwości bólowe lub zmęczeniowe twojego ciała.

Gimnastyka dla kobiet w ciąży – ciąża to niezwykły czas w życiu kobiety, w tym ważnym okresie należy zadbać o zdrowie , samopoczucie ale także o kondycję fizyczną.