Ciało

1. Masaż drenujący całego ciałą maszyną sp 2/ DXsmart

ZABIEGI SP2/ DXsmart Starvac

Masaż oparty na technologii ENDERtwin masażu próżniowego, która ujędrnia, niweluje niedoskonałości skóry , wyszczupla oraz pomaga zwalczyć cellulit. Innowacyjna technologia ,oparta na sprawdzonej i efektywnej metodzie masażu podciśnieniowego redukuje tkankę tłuszczową , usprawnia cyrkulację krwi i limfy, a w efekcie – ułatwia eliminację toksyn i odblokowanie tkanki podskórnej. DXsmart wspomaga lipolizę- rozpuszczanie komórek tłuszczowych, prowadzące do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej i zmniejszenia stopnia zwłóknienia tkanki łącznej. Działanie drenujące pomaga usuwać toksyny i zastoiny, przyczyniając się do przywrócenia prawidłowego krążenia płynów w organizmie. Zabieg stymuluje również fibroblasty , wpływając na odbudowę włókien kolagenowych i elastynowych , powodując wygładzenie skóry i poprawę napięcia.

Zabiegi polecane na skórę ciała i twarzy , a także do drenażu ociężałych nóg oraz formy regeneracji po lub przed wysiłkiem fizycznym. Polecamy także specjalny program antycellulitowy dla Panów.

b3.

Zabiegi redukujące, wyszczuplające i antycellulitowe :

 

Corporelle

Nowa linia, która oferuje rozwiązanie każdego problemu ciała. Proponuje najbardziej zaawansowane zabiegi i bardziej skuteczne – niż dotąd-receptury. Daje możliwość wykonywania nie tylko ukierunkowanych na konkretny problem zabiegów. Dobierając różne maski można podczas jednego zabiegu podjąć problem kilku niedoskonałości ciała. Bazuje nie tylko na znanych ze skuteczności składnikach aktywnych, ale także na substancjach aktywnych nowej generacji: rewolucyjnym, awangardowym GAC (aktywującym gimnastykę naczyń), peptydzie CA-6, wodzie termalnej, biosacharydzie, prowitaminie energizującej, roślinnym kompleksie drenującym, Pearlite i wyciągu z lilii wodnej. Koszt zabiegu 220 zł czas trwania ok 1,5h

 • Zabieg regenerujący

  Zabieg ten skutecznie regeneruje skórę starzejącą się i zniszczoną, łącznie z rozstępami, które powoduje wiek lub czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

 • Zabieg wyszczuplający

  Wysoce skuteczny zabieg, który zajmuje się wszystkimi rodzajami opornego lub rozproszonego cellulitu oraz twardym i zbitym tłuszczem.

  Zabieg stymulujący przepływ krwi (drenujący)

  Zabieg ten stymuluje przepływ krwi i pomaga eliminować toksyny, które powodują ciężkość, obrzęk i ogólny dyskomfort nóg.

 • Zabieg ujędrniający push-up

  Skuteczny zabieg, ukierunkowany na rozwiązanie problemu poluźnienia skóry i przywrócenia jej elastyczności. Zabieg ten daje również efekt regenerujący, który jest niezbędny zarówno dla miejscowego, jak i ogólnego ujędrniania.

 • Zabieg regenerujący z glinką

  Zabieg ten skutecznie regeneruje skórę starzejącą się i zniszczoną, łącznie z rozstępami, które powoduje wiek lub czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Zabiegi wyszczuplające z użyciem maszyn:

Cavi lipo – liposukcja ultradżwiękowa nowej generacji. Specjalistyczny sprzęt do redukcji tkanki tłuszczowej oraz modelowania sylwetki.  Cavi lipo jest oparte na nowoczesnej technologii interferencji ultradźwięków. To zaawansowane i opatentowane rozwiązanie gwarantuje najlepsze rezultaty przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa i komfortu zabiegu. Już po pierwszym zabiegu możesz stracić nawet kilka centymetrów.

Przed rozpoczęciem zabiegów przeprowadzana jest konsultacja oraz dostosowany program do twoich indywidualnych potrzeb.

Sp 2 – masaż próżniowy Zabieg polegający na modelowaniu i wyszczuplaniu sylwetki oraz zmniejszaniu występowania cellulitu. Jest to masaż maszyną , która zasysając powietrze z otoczenia wytwarza podciśnienie w głowicy którą masujemy skórę.

Jest to masaż intensywny, silnie poprawiający ukrwienie skóry, dotlenienie i jedrność skóry. Polecamy wykonywać zabieg w serii 10 zabiegów na wybraną partię ciała np. Brzuch, uda bądź ręce, zabiegi wykonujemy 2x w tygodniu. Skuteczność działania jest potwierdzona naszym 8 -letnim doświadczeniem w pracy z tą maszyną. Skóra po serii zabiegów staje się niezwykle gładka, jędrna , a także poprawia się krążenie w całym ciele.

Zabieg polecany dla wszystkich, którzy chcą wymodelować swoją sylwetkę i ujędrnić skórę , a także zmniejszyć widoczność cellulitu.

Zabieg polecany dla wszystkich , zarówno dla Pań i Panów, a także kobiet ciężarnych ( po wcześniejszej konsultacji).

ZABIEG NA OPUCHNIĘTE (OCIĘŻAŁE) NOGI

Usuwa nadmiar gromadzenia wody , masaż „HEAVY LEGS” wykonany maszyną SP2 + ampułka drenująca SELVERT

b5

Relaksacyjny

Forma masażu o właściwościach relaksacyjnych i odprężających dla wszystkich, którzy pragną chwili wyciszenia.

Delikatne ruchy dłońmi wykonywane podczas zabiegu wprawią Cię w stan głębokiego relaksu i ukojenia dając efekt poprawy równowagi psychofizycznej całego ciała oraz uczucie lekkości i pełnej harmonii.

Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone od wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania m. in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg.

Daje doskonały efekt w łagodzeniu stanów nerwicowych, depresji oraz podnosi witalność.

Jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku.

m. całego ciała z twarzą Czas zabiegu: ok. 90 minut 170zł
m. całego ciała Czas zabiegu: ok. 70 minut 120zł
m. pleców lub wybranej partii ciała Czas zabiegu: ok. 30 minut 70zł
m. twarzy, szyi, dekoltu Czas zabiegu: ok. 45 minut 50zł
m. dłoni Czas zabiegu: ok. 25 minut 50zł
m. dłoni + parafina na dłonie Czas zabiegu: ok. 40 minut 60zł
m. stóp Czas zabiegu: ok. 25 minut 50zł

Antycellulitowy

Forma masażu o dużej intensywności z przewagą ruchów rozcierania,ugniatania,rolowania dając efekt rozbicia komórek tłuszczowych, pobudzenia obiegu płynów limfatycznych. Ujędrnia i napina skórę oraz zmniejszenia i likwiduje pomarańczową skórkę.

Ta forma masażu stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

Masaż antycellulitowy stymuluje krążenie w drobnych naczyniach krwionośnych oraz limfatycznych zmniejszając ich obrzęk. Uelastycznia tkankę łączną, zwiększa napięcie skóry. Ciało promieniuje świeżością, witalnością i gładkością.

Czas zabiegu: ok. 50 minut, 100zł

Masaż Gorącymi Kamieniami

Ten rodzaj zabiegu jest połączeniem klasycznych technik masażu z mocą gorących kamieni, powstałych z lawy wulkanicznej, mających właściwości długotrwałego utrzymywania ciepła.

Gorące kamienie w kontakcie ze skórą oddają swoją wartościową energię przywracając jej prawidłowy przepływ w głównych kanałach i czakrach energetycznych ciała.

Masaż ten pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy. Równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a także pomaga w walce z bezsennością.

Zabieg przynosi ukojenie duszy i ciała wraz z cudownym efektem odmładzającym. Wskazany jest dla osób zapracowanych i zestresowanych.

m. całego ciała Czas zabiegu: ok. 60 minut 150zł
m. pleców Czas zabiegu: ok. 30 minut 90zł

Masaż Głęboki / Leczniczy

Innowacyjna technika dająca widoczne efekty likwidowania nieprawidłowych napięć mięśniowych, bóli kręgosłupa i stawów.
Technika ta wymaga bardzo powolnej pracy z tkankami miękkimi całego ciała, każdy zabieg dostosowany jest do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Masaż, który może zdziałać cuda i uwolnić Cię od wielu procesów chorobowych.
Polecany wszystkim również w formie relaksu, ale przede wszystkim w kierunku leczenia niewiadomego pochodzenia bólów w obrębie całego ciała.

Czas zabiegu:30-60 minut 90-120zł

Masaż Stemplami Ziołowymi

Masaż stemplami ziołowymi wywodzi się z tradycyjnej tajskiej szkoły masażu.
Stemple są mieszaniną ziół używaną do wykonania masażu kompresyjnego zgodnie ze sztuką Luk Pra Kob. Masaż ten bazuje na trzech działaniach ziół: termicznym, aromatycznym i medycznym.
Po zaparzeniu zioła wydzielają zapach oraz uwalniają swoje aktywne elementy podczas zabiegu wykonanego stemplem. Rezultatem jest natychmiastowe uczucie relaksacji, odnawiające ciało i umysł.

Czas zabiegu:90 minut 150zł

Masaż Pałeczkami Bambusowymi.

Intensywny, relaksacyjny i drenujący masaż całego ciała. Po masażu mięśnie są zrelaksowane,
zastoje limfatyczne znikają. Jest to także idealny masaż modelujący sylwetkę, działający
anty cellulitowo i relaksująco. Polecany dla wszystkich, którzy poszukują mocnych doznań
w masażu.
60 minut 120 zł

Hinduski Masaż Głowy

Wzmacnia mięśnie i skórę głowy a także pobudza naturalne zdolności „samouzdrowienia”
Doskonały masaż i wyciszenie także dla kobiet w ciąży. Holistyczna technika łącząca
elementy tradycyjnego masażu z elementami ajuverdy. Terapia oddziałuje na górną część
pleców,ramiona,barki,szyję, głowę i twarz. W masażu tym pracujemy nad energią czakry
trzeciego oka i korony.

Czas zabiegu:45 minut 80 zł

Masaż Lomi Lomi

Lomi Lomi jest wspaniałym masażem całego ciała o działaniu relaksującym , leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Lomi Lomi wyzwala pozytywne energie. Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości , błogości , zadowolenia i spełnienia. Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia , że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze , harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą .Zazwyczaj jest on wykonywany w w konkretnej intencji pacjenta , która po masażu bardzo szybko się urealnia. Cechą która wyróżnia ten masaż spośród wielu innych jest wyjątkowe podejście. Wykonuję się go w duchu Aloha, to znaczy z radością i miłującym uznaniem dla człowieka leżącego na stole. Cała koncentracja masażysty jest skupiona na masowanej części ciała, bo jak mówią Hawajczycy :energia podąża za uwagą , a tam gdzie płynie energia dochodzi do uzdrowienia.

Czas zabiegu:1,5h 180zł

 

b2

Gładka i jedwabista skóra to marzenie każdego z nas , bez konieczności ciągłej depilacji.

Euforia dysponuje laserem  diodowym jednym z najmocniejszych na rynku kosmetycznym Med 820. Dzięki wysokim parametrom pracy , a także innowacyjnej metodzie chłodzenia zmniejsza bolesność zabiegu przy bardzo dobrym rezultacie niszczenia cebulek włosów.

Na czym polega zabieg :

Depilacja laserowa – depilacja niepożądanego owłosienia za pomocą wiązki lasera, która wnika głęboko w skórę, niszcząc cebulkę włosa wraz z jej korzeniami. Depilacja laserowa  jest  bezpieczną i bezinwazyjna. Energia, która jest wytwarzana przez laser, pochłaniana jest przez barwnik włosa (melaninę), która następnie zmienia się w energię termiczną i niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa. Warunkiem uzyskania zadowalających efektów jest dobór odpowiedniej mocy i czasu trwania impulsu, które są zależne od rodzaju skóry i włosów. Bywa ze wymagana ilość powtórzeń jest różna u różnych osób w zależności od ich cech indywidualnych. Nie zawsze depilacja laserowa jest możliwa przy bardzo jasnej karnacji i jasnych włosach zabieg może być nie skuteczny.Aby uzyskać trwały efekt trzeba wykonywać od 4-8 zabiegów w odstępie 6-10 tygodni. Aby prawidłowo przygotować się na zabieg zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Jak przygotować się do zabiegu oraz przeciwwskazania?

Aby zabieg wykonać skutecznie owłosienie które chcemy usunąć musi być widoczne, a jeżeli wcześniej korzystałaś z innej formy depilacji np. Woskowanie bądź depilator należy pozwolić włosom odrosnąć stosując w tym czasie tylko golenie. Na zabieg zapuść włosy o długości około 2 mm. W okresie przed, po i w trakcie trwania zabiegów należy unikać opalania skóry , nie stosować preparatów fotouczulających ani podrażniających.

Przeciwwskazania do zabiegu to: trądzik różowaty i młodzieńczy , bielactwo, znamiona, stany zapalne i alergiczne skóry, uszkodzenia i owrzodzenia skóry, preparaty fotouczulające (pochodne witaminy A,antybiotyki),  choroby nowotworowe, zły stan zdrowia. W razie pytań i wątpliwości udzielimy szerszych informacji.

– Depilacja woskiem

Jest to jedna z najpopularniejszych metod usuwania owłosienia . Polega ona na usunięciu owłosienia przy pomocy gorącego wosku wraz z cebulką włosa. Jest to zabieg bardzo skuteczny i wygodny lecz lekko bolesny. Wykonywany co ok 3-4 tygodnie daje uczucie gładkiej skóry , a także przy systematycznym stosowaniu tej metody depilacji bardzo osłabia włosy i sprawia ,że stają się delikatniejsze i bardziej miękkie.